/Zarabiaj więcej z nextclick.pl
Nextclick

Zarabiaj więcej z nextclick.pl

Piszesz własnego bloga, bądź prowadzisz portal internetowy? Interesuje Cię aby  przynosił on zyski? Najlepiej aby były one jak największe. Aby tego dokonać, cały czas starasz się o jak największy ctr, badasz zachowanie użytkowników na swojej stronie oraz dopasowujesz reklamy aby były jak najbardziej naturalne na stronie. 
Istniej wiele form zarobku na stronach. Zarabiać można na reklamach AdSense,AdTaily , biorąc udział w programach partnerskich. Można także skorzystać z systemu reklamowego NextClick.

Czy warto?

Często systemy reklamowe ograniczają liczbę jednostek wyświetlanych na stronie do kilku sztuk. Wiadomo im więcej miejsc gdzie użytkownik może kliknąć w płatny link tym lepiej. Niestety  strony wtedy często  nie wyglądają  zbyt atrakcyjnie, co zachęca internautów do instalowania adBlocka . NextClik  to system reklamowy, który  oprócz tego że wzbogaci naszą stroną o dodatkowa formę zarobku to nie zrobi tego w sposób nachalny. Nie serwuje on typowo bannerowej  reklamy dlatego nasi użytkownicy nie będą narzekać, że strona jest  wielkim banerem reklamowym. Reklamy które proponuje ten program polegają na wmieszaniu się  linku (nagłówek wraz ze zdjęciem) w zestawienie innych artykułów z Twojej strony. Na 3 wyświetlone proponowane artykuły jeden jest reklamą. W rzeczywistości wygląda to tak jak na zdjęciu poniżej. Wykrycie  obecności reklamy jest możliwe tylko po  dyskretnym napisie sponsorowane.
Pamiętaj, testować zawsze warto. Gdy tego nie czynimy  i nie mierzymy rezultatów  zostajemy w tyle, za tymi,  co to czynią.

Jak zacząć?

Aby wziąć udział w tym systemie reklamowym wystarczy założyć konto. Link dostępny jest TUTAJ
 
Po wpisaniu swojego imienia, maila oraz ustanowieniu hasła, dostaniemy wiadomość potwierdzającą założenie konta.
Teraz gdy już posiadamy konto w tym serwisie, wystarczy dodać  stronę na której zamierzamy  wykorzystywać ten system reklamowy.
W tym celu na stronie na którą zostaliśmy przekierowani z maila potwierdzającego wystarczy z górnego menu wybrać SERWISY.
Przekieruje to nas do następnej strony na której z lewego menu wybierz DODAJ SERWIS.
Teraz wyświetli się Tobie strona, na której  musisz uzupełnić następujące dane:
Na same górze podaj adres strony, która bierze udział w tym programie, następnie zaznacz pasująca tematycznie kategorie serwisu oraz dodaj krótki opis serwisu. Te pole nie jest obowiązkowe. Teraz przejdź do etapu drugiego naciskając na dole przycisk PRZEJDŹ DALEJ.
Na tym etapie spersonalizuj reklamę. W tym celu zostały przygotowane specjalne pola, dzięki którym dopasujesz ją do swojej strony.
Na początku do wyboru masz 6 rodzai widgetu reklamowego. Gdy go wybierzesz dodaj slogan, który zachęci  użytkowników do zainteresowania się linkami, domyślnie ustawione jest : „Przeczytaj dodatkowo”
By reklama nie odróżniała się od kolorystki szablonu strony, wybierz pasujące kolory. Dzięki czemu element reklamowy, będzie traktowany przez użytkowników za naturalną część strony. Dzięki  temu zabiegowi zyskasz dodatkowe kliknięcia.
Teraz gdy już wszytko ustawiłeś. Wystarczy dodać nazwę widgetu oraz nacisnąć przycisk ZAPISZ WIDGET.
Teraz zostaniesz przekierowany do strony , na której został wygenerowany specjalnie dla Ciebie kod reklamowy. Wstaw go na swojej stronie, w wybranym na ten element miejscu. Na pojawienie się reklam należy zaczekać do 24h.
Artykuł nie jest  wpisem sponsorowanym. Powstał aby pomóc polskim internautom. Zdjęcie główne pochodzi z mteriałów nextclick.pl