/Zarabiaj na marketingu szeptanym!
Marketing szeptany

Zarabiaj na marketingu szeptanym!

Zastanawiałeś się nad tym by zarabiać w domu, wykorzystując potęgę internetu? Wpisałeś frazę zarabianie w domu i wyskoczyły Ci strony oferujące formę pracy w domu, a 99% z nich to były programy partnerskie?  Nie, to nie będzie kolejna propozycja  udziału w  takiej formie zarobku.
Praca w domu nie polega tylko na tym. Można robić wiele rzeczy na własną ręką np. prowadzić strony, sklepy internetowe, tworzyć grafiki a nawet filmy. Pracując w domu przy komputerze można tworzyć projekty na zlecenie innych firm podpisując umowę o dzieło, zlecenie  bądź mając własną działalność gospodarczą, wystawiając fakturę VAT.
 
Przykładem takiej możliwości pracy na zlecenie jest wykorzystanie platformy brandle.pl. Jest to narzędzie marketingu szeptanego, którego  zadaniem jest  powiązanie ze sobą agencji oraz osób zajmujących się marketingiem szeptanym. Zarobić na tym można spore pieniądze, nie poświęcając temu po 12 godzin na dobę. Wiadomo im więcej pracy oraz zdolności włożysz tym lepszy będzie efekt. Stawkę za jaką pracujesz ustalasz sam.  Ludzie prezentujący się w tym serwisie średnio chcą 3 PLN za wpis.

Jak to działa?

Zasada funkcjonowania tego portalu jest prosta.  Użytkownicy dzielą się na agencję oraz agentów. Aby zostać agentem wystarczy że założysz konto korzystając z tego linku ( nie jest to reflink, a ja nie będę miał żadnych profitów z tego że się zarejestrujesz). Po wypełnieniu formularza dostaniesz maila z linkiem aktywacyjnym konto. Jako agent uzupełniasz pola, które mają na celu pomoc agencjom w wybraniu najlepszego człowieka do ich projektu. Dlatego powinieneś wypełnić  takie pola jak:
  • O mnie;
  • Preferowane kategorie , w których maksymalnie możesz zaznaczyć do 5 kategorii, które najbardziej pasują dla Ciebie;
  • Reklama na liście agentów –  w tym polu możesz zachęcić przyszłych zleceniodawców do wybrania właśnie Ciebie;
  • Preferowana stawka za post
  • Płeć;
  • Datę urodzenia;
  • Informację czy jesteś firmą czy osobą fizyczną.
Teraz będziesz  widniał na liście chętnych podjęcia współpracy.
Agencja, która będzie potrzebowała ludzi do zrealizowania projektu, będąc zainteresowana Twoją ofertą, wyśle Tobie zaproszenie to projektu. Masz 3 dni na akceptację zaproszenia. Jeżeli   nie będzie odezwu z Twojej strony, zaproszenie zostanie anulowane.

Co jeszcze?

Serwis ten  oprócz możliwości  znalezienia zlecenia oferuje także spis stron pogrupowanych tematycznie, które możesz wykorzystać do pracy. Lista ta  jest wzbogacona o takie informacje jak możliwość linków pozycjonujących, PR domeny. Do użytku także dostajesz  zestaw trzech poradników, w których dowiesz się jak rozmawiać z klientem, jak pisać wartościowe wpisy,  jak zrozumieć techniczne zawiłości forów internetowych oraz wiele innych ciekawych informacji na temat marketingu szeptanego.
 

Czy warto?

Myślę, że jeżeli jesteś dobry w pomocy innym na różengo rodzaju portalach, to warto. Wzięcie udziału w tym nic Ciebie nie kosztuje. Założenie konta oraz wypełnienie wszytskich pól zajmie Tobie 5 minut. Jedyne co potrzebujesz  to mieć  konta na różnego rodzaju forach oraz stronach powiązanych tematycznie do produktów, które zostną Tobie zlecone do polecania. Przy niektórych kampaniach możesz dostać dostęp do kont danych marek. Polecam przeczytać wywiad z Olą, która zajmuje się  tym od dłuższego czasu   http://blog.brandle.pl/post/110152343038/jak-zarabiac-z-brandle.
Artykuł nie jest wpisem sponsorowanym. FOT. – materiały brandle.pl