/Sposoby na zarobienie ze Złotymi Myślami
Złote myśli

Sposoby na zarobienie ze Złotymi Myślami

Programy partnerskie mają jedna wspólną łączącą cechę – pozwalają jego uczestnikom zarobić. Często są to dość spore zarobki, pod warunkiem, że wykonasz dobrze swoją pracę. Praca w domu różni się od ciepłego etatu tym, że im więcej pracy włożysz, tym masz lepsze zarobki, czego nie można powiedzieć o tym drugim. Z pewnością znasz tekst: czy się stoi czy się leży wypłata się należy, więc właśnie… Chyba że, szef złapie Cię na braku zaangażowania w pracę i po prostu zostaniesz zwolniony. W trybie natychmiastowym.

Program partnerski Złotych Myśli jest jednym z tych, które pozwalają dobrze zarobić pod warunkiem zaangażowania.
Więcej na temat samego programu partnerskiego przeczytasz  w artykule program partnerski Złotych Myśli.

Jak zacząć?

Aby zacząć współpracę należy założyć konto na stronie programu klikając tutaj.

​Jeśli konto już masz wystarczy, że się na nie zalogujesz.​ Od razu po zalogowaniu wyświetli się strona z informacjami od serwisu, statystkami zarobku oraz rankingiem najlepiej zarabiających uczestników w ciągu ostatnich 7 dni.
Aby stworzyć linki​ ​za pomocą​,​których będziesz przekierowywać czytelników na stronę partnera wystarczy w górnym menu wybrać​

​Tw​​oje narzędzia za pomocą, których stworzysz kreacje reklamowe z przekierowaniam​i​​.​
Nie bój się, to jest proste

Pomimo tylu zakładek, które ujrzysz – ​tworzenie kreacji reklamowych w tym programie jest bardzo proste.
​ Wystarczy się tylko nauczyć podstaw. ​Do wyboru masz takie narzędzie jak: okładki, darmowy fragment, opinie, link do produktu, widgety oraz wtyczkę do systemu WordPress.

Link do produktu

Aby zastosować ten rodzaj narzędzia do promocji wystarczy, że z menu na górze strony wybierzesz kategorię produktu w zależności jakiego rodzaju produkt chcesz promować​. N​astę

​p​​nie ​na liście odnajdź produkt, który interesuje​Cie ​w celach promocji i na jej polu z boku naciśnij link. Zostaniesz przekierowany do strony​,​​ ​na której został wygenerowany link polecając​y​. Skopiuj pierwszy link i umieść go w miejscu z którego czytelnik ma przejść do danego produktu.

Darmowy fragment

Ten rodzaj produktu, jest dobry dla tych, którzy przed zakupem chcieliby sprawdzić co kupują. Metoda takiej promocji produktu jest bardzo popularna przez użytkowników chomikuj, którzy publikują wszystkie darmowe fragmenty w celu zachęcenia do zakupu pełnej wersji przez zainteresowanego​. ​

​​Dzięki​ ​takim działaniom​​ dostaną oni za to prowizje.

Aby stworzyć taki darmowy produkt z strony z moimi narzędziami wystarczy, że wybierzesz produkt, który chcesz reklamować i naciś​niesz ​link​: ​pobierz fragment. Jeżeli chciałbyś przyśpieszyć proces szukania w celu zalezien​i​​a​ pozycji, ​której​ ​tytuł​ znasz​, po prawej stronie znajduje się wyszukiwarka, która ułatwi​ ​​Ci​ ​​te zadanie.
Gdy klikniesz na link pobierz fragment, zostaniesz przekierowany do strony z kreatorem, na którym to ​(​jeżeli potrzebujesz​)​ możesz zmienić takie parametry jak​:​ nazwa kampanii oraz przez kogo ten darmowy fragment jest dostarczony​.

Jednakże ​zmiana tych pól nie jest konieczna​, wszystko uz​ależnione od Twoich potrzeb i preferencji. Gdy już wszystko ustawisz naciśnij przycisk wygeneruj PDF.​ Pl​ik z fragmentem zostanie wygenerowany i teraz należy tylko go pobrać.

Opinie

Opcja ta jest bardzo przydatna wtedy, gdy piszesz recenzje o danym produkcie, i chcesz poprzez swoją opinie oraz opin​ie innych zwiększyć szanse na przekonanie czytelnik​a​ i zakup produktu. Aby wygenerować opinie należy​,​ tak samo jak w poprzednich kreacjach​,​ wybrać z listy interesujący Ciebie produkt, a przy nim nacisnąć link o nazwie opinie. Link ten przekieruje Cię do podstrony z opiniami, które będziesz mógł wstawić na stronę. Opcja ma jeden minus – nie wszystkie produkty posiadają opinie.

Widgety

Kreacja ta pozwala na reklamowanie produktów w postaci banneru reklamowego, który należny umieścić w wybranym przez nas miejscu na stronie.

Aby to uczynić z menu Twoje narzędzie należy wybrać zakładkę widgety​,​ a następnie skopiuj kod interesującego Ciebie wigdetu i wklej go w interesujące Cie miejsce na stronie.

Wtyczka WordPress

Jest dodatkiem, którego zastosowanie jest ograniczone tylko do użytkowników WordPressa. By umieścić go na swojej stronie należy ściągnąć wtyczkę poprzez wyszukanie go w zbiorze wtyczek na Twoim panelu administracyjnym pod nazwą zpp-widget, zainstalować oraz włączyć, dla lepszego działania wtyczki, należy spersonalizować jej ustawienia.

Teraz gdy już wiesz jak użyć narzędzi kreacji linków polecających i jesteś tym zainteresowany, nie pozostaje Tobie nic innego, niż zabranie się do pracy.

Pamiętaj, lenistwo jest Twoim największym wrogiem.