/Konto firmowe w IdeaBank
Konto firmowe

Konto firmowe w IdeaBank

Posiadając własną firmę, masz obowiązek posiadania własnego konta firmowego, wyjątkiem jest działalność gospodarcze, gdzie obowiązek konta bankowego nie jest konieczny. Przy działalności gospodarczej, warto oddzielić finanse firmowe od prywatnych, dzięki czemu będzie większa przejrzystość oraz porządek, co pomoże zaoszczędzić nam wiele nerwów.

Banki coraz częściej przygotowują coraz ciekawsze oferty dla właścicieli firm, dzięki czemu możesz zaoszczędzić pieniądze na koncie bankowym oraz otrzymać ciekawe bonusy.

Darmowe konto firmowe

Konto dla firm w IdeBank jest darmowe. Dzięki czemu nie będziemy musieli wydawać pieniędzy za samo posiadanie konta, jak i też za obrót pieniężny.

Dla posiadaczy konta firmowego bank przygotował kilka ciekawych bonusów.

– za wystawioną i opłaconą fakturę w Idea Cloud, która będzie na kwotę nie niższą niż 100zł otrzymamy 20 zł;

– 20zł otrzymamy także za wpłatę pieniędzy we wpłatomacie nie niższą niż 1000zł;

– jeżeli mamy możliwość trzymania pieniędzy na koncie, to za saldo nie niższe niż 30 000,01 zł ,otrzymamy od banku 40zł.

– 30zł otrzymamy w przypadku pierwszego przelewu do ZUS i US w miesiącu, w którym przystąpiliśmy do Promocji, na kwotę minimum 250 zł,

 


 
IdaBank pokazuje, że mogą istnieć korzystne konta dla przedsiębiorców, a dodatkowo można otrzymać atrakcyjne bonusy. Warto wspomnieć, że bank ten posiada mobilne wpłatomaty, które można zamówić, aby móc wpłacić gotówkę. Jest to bardzo wygodne udogodnienie, w szczególności dla posiadaczy sklepów.

 

Załóż konto